Razer BlackShark V2 X Black (RZ04-03240100-R3M1)
Лидер продаж!
ID: 153031
Производитель: Razer
Код товара: RZ04-03240100-R3M1
EAN: 8886419378396
Austiņas modelis
BlackShark V2 X
Austiņas krāsa
Melns
Austiņas vars
245
Austiņas konstrukcija
Uz auss
Austiņas savienojums
Przewodowa
Austiņas ports
Mini Jack 3.5 mm
Austiņas vada garums
1.3 m
Austiņas telpiskā skaņa 7.1
Austiņas savienojums ar konsoliem
Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox One
Austiņas skaļuma kontrole
Austiņas membrānas
50 mm
Austiņas min. frekvence
12 Hz
Austiņas max. frekvence
28000 Hz
Austiņas jūtība
100 dB/mW
Austiņas Impedance
32 Om
Austiņas mikrofonu tips
Vienvirziena
Austiņas min. mikrofona frekvence
100 Hz
Austiņas max. mikrofona frekvence
10000 Hz
Austiņas jūtība mikrofonu
-42 dB
Austiņas mikrofonu piestiprināšana
Uz galvas lentes
Игровые наушники
Вес 245
Дизайн Uz auss
Длина шнура 1.3 m
Импеданс 32 Om
Макс. частота 28000 Hz
Мембрана 50 mm
Мин. частота 12 Hz
Мин. частота микрофона 100 Hz
Объемный звук 7.1
Порт Mini Jack 3.5 mm