Razer BlackShark V2 X Black (RZ04-03240100-R3M1)
Best Seller!
ID: 153031
Ražotājs: Razer
Modelis: RZ04-03240100-R3M1
EAN: 8886419378396
Austiņas modelis
BlackShark V2 X
Austiņas krāsa
Melns
Austiņas vars
245
Austiņas konstrukcija
Uz auss
Austiņas savienojums
Przewodowa
Austiņas ports
Mini Jack 3.5 mm
Austiņas vada garums
1.3 m
Austiņas telpiskā skaņa 7.1
Austiņas savienojums ar konsoliem
Nintendo Switch PlayStation 4 Xbox One
Austiņas skaļuma kontrole
Austiņas membrānas
50 mm
Austiņas min. frekvence
12 Hz
Austiņas max. frekvence
28000 Hz
Austiņas jūtība
100 dB/mW
Austiņas Impedance
32 Om
Austiņas mikrofonu tips
Vienvirziena
Austiņas min. mikrofona frekvence
100 Hz
Austiņas max. mikrofona frekvence
10000 Hz
Austiņas jūtība mikrofonu
-42 dB
Austiņas mikrofonu piestiprināšana
Uz galvas lentes
Speles austiņas
Austiņas Impedance 32 Om
Austiņas jūtība 100 dB/mW
Austiņas jūtība mikrofonu -42 dB
Austiņas konstrukcija Uz auss
Austiņas krāsa Melns
Austiņas max. frekvence 28000 Hz
Austiņas max. mikrofona frekvence 10000 Hz
Austiņas membrānas 50 mm
Austiņas mikrofonu piestiprināšana Uz galvas lentes
Austiņas mikrofonu tips Vienvirziena
Austiņas min. frekvence 12 Hz
Austiņas min. mikrofona frekvence 100 Hz
Austiņas ports Mini Jack 3.5 mm