Razer Barracuda Pro Black (RZ04-03780100-R3M1)
ID: 191135
Ražotājs: Razer
Modelis: RZ04-03780100-R3M1
EAN: 8886419378846
Austiņas modelis
Barracuda Pro
Austiņas krāsa
Melns
Austiņas vars
340
Austiņas konstrukcija
Uz auss
Austiņas savienojums
Bezvadu
Austiņas ports
USB-C
Austiņas vada garums
Nē piemērojams
Austiņas telpiskā skaņa 7.1
Austiņas savienojums ar konsoliem
PlayStation 4 PlayStation 5
Austiņas skaļuma kontrole
Austiņas membrānas
50 mm
Austiņas min. frekvence
20 Hz
Austiņas max. frekvence
20000 Hz
Austiņas jūtība
96 dB/mW
Austiņas Impedance
32 Om
Austiņas mikrofonu tips
Daudzvirzienu
Austiņas min. mikrofona frekvence
100 Hz
Austiņas max. mikrofona frekvence
10000 Hz
Austiņas jūtība mikrofonu
-38 dB
Austiņas mikrofonu piestiprināšana
Wbudowany
Speles austiņas
Austiņas Impedance 32 Om
Austiņas jūtība 96 dB/mW
Austiņas jūtība mikrofonu -38 dB
Austiņas konstrukcija Uz auss
Austiņas krāsa Melns
Austiņas max. frekvence 20000 Hz
Austiņas max. mikrofona frekvence 10000 Hz
Austiņas membrānas 50 mm
Austiņas mikrofonu piestiprināšana Iebūvēts
Austiņas mikrofonu tips Daudzvirzienu
Austiņas min. frekvence 20 Hz
Austiņas min. mikrofona frekvence 100 Hz