Notice: Undefined variable: show_meta_robots in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 10 Notice: Undefined variable: background_image in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 38Notice: Undefined variable: custom_style in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 44Notice: Undefined variable: user_css in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 47 Notice: Undefined variable: user_js in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 54
Cienījamie pircēji! Sakarā ar COVID-19 pasūtījumus ir iespējams saņemt tikai caur OMNIVA vai piegāde ar kurjeru.
Notice: Undefined variable: phones in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 126Notice: Undefined variable: text_in_add_contacts in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 126
Notice: Undefined variable: menu_type in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 150 Notice: Undefined variable: menu_type in /data/site/http/catalog/view/theme/unishop/template/common/header.tpl on line 172

Garantija

NOPIRKTĀ PRECE IR SABOJĀJUSIES, KO DARĪT?

Ja Jūsu precei ir radušies darbības traucējumi?

Varat vērsties garantijas talonā norādīto servisa centru,ņemot līdzi pirkšanas dokumentus (pavadzīme/čeks,garantijas talons).


VAI VAR ATTEIKTIES NO REMONTA UN VIENKĀRŠI ATGRIEZT PRECI VEIKALĀ?

Gadījumā, ja prece tika iegādāta pirms vairāk nekā 15 dienām un klients uzskata, ka tas ir rūpnīcas brāķis, klientam veikalā ir jāiesniedz prece un tās dokumenti, jāuzraksta iesniegums ar defekta aprakstu un prasību atmaksāt naudu par preci. Ierīce tiks nosūtīta uz autorizētu servisu uz diagnostiku, pēc tam, balstoties uz servisa secinājumiem, klients saņems atbildi. Lai saņemtu papildu informāciju, piezvaniet mums +37160001315 vai nosūtiet ziņu uz elektronisko pastu [email protected]


CIK ILGS BŪS GARANTIJAS REMONTS?

Garantijas apkalpošana var ilgt 30 kalendārās dienas. Ja remontam nepieciešamās detaļas ir jāpasūta pie tehnikas ražotāja, tad remonts var tikt pagarināts par laiku, kuru pieprasa šo detaļu piegāde.


KĀDOS GADĪJUMOS RAŽOTĀJA GARANTIJA NAV SPĒKĀ?

Klientam nav iespēju izmantot preces garantijas remontu, ja:

  • Precei ir mehāniski bojājumi, kuri ir radušies lietotāja darbības rezultātā, tostarp, ja tos ir radījusi dabas stihija: zibens, ugunsgrēks, plūdi, utmldz. Tostarp arī gadījumos, ja ierīcē iekļūst nepiederoši priekšmeti, šķidrumi un insekti.
  • Prece ir bojāta nepareizas uzstādīšanas, transportēšanas vai glabāšanas rezultātā, kā arī tad, ja preces ekspluatācijas laikā nav ievērotas prasības, kas ir izteiktas lietotāja instrukcijā.
  • Ekspluatācijas laikā tika izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī palīgmateriāli (kārtridži, toneri, utt), kurus nav sertificējis ražotājs un kuru izmantošana ir izraisījusi ierīces bojājumus.
  • Ja nepiemērota, nepienācīga vai pirātiska programmnodrošinājuma izmantošanas rezultātā ir radušies viedtālruņa, planšetdatora vai citas datorstehnikas bojājumi.
  • Ierīce nav saņēmusi pienācīgu servisa apkalpošanu (tikai gadījumos, kad apkalpošana ir nepieciešama).