Atteikuma tiesības

Blanks


KĀDOS GADĪJUMOS ES VARU ATGRIEZT PRECES VEIKALAM?


Preces atgriešana bez iemeslu paskaidrošanas ir iespējama 14 dienu laikā pēc pirkuma. Šim nolūkam, lūdzu, uzrakstiet iesniegumu brīvā formā, kurš adresēts mūsu uzņēmumam -  Oreol.eu, un nosūtiet uz elektronisko pastu [email protected].

Pēc tam prece ir jānosūta atpakaļ vai jānodod mums uz Braslas iela 20 bez neattaisnotas vilcināšanās.

Papildu informācija pa telefonu +371 60001315 vai, rakstot ziņu uz elektronisko pastu [email protected].


KĀDOS GADĪJUMOS PRECES VAR ATGRIEZT 14 DIENU LAIKĀ?


Jums ir tiesības atteikties no šā līguma 14 dienu laikā, neminot iemeslu.

Jums ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā.

Lūdzam patērētājus preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, piemēram, preci lietot tik daudz,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, portatīvajiem datoriem iepazīties vizuāli ar datora izskatu, izmēru, bet lūgums neveikt nekādas manipulācijas, tai skaitā aktivizēt uz datora preinstalētu operētājsistēmu; mobilajiem telefoniem - nenoplēst aizsargplēves, ieslēgt preci, neievietojot SIM karti un neveikt zvanus, nesinhronizēt datus utt.

Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai, ko apliecina preces ražotāja autorizētajā servisā veiktā diagnostika,tad bus preces vērtības samazināšana(līdz 40%).

Atteikuma tiesības beidzas pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Jūs vai trešā persona, kuru Jūs norādījāt vai pilnvarojāt saņemt preci, saņēmāt preci savā lietošanā.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums, to precīzi formulējot (piemēram, vēstulē, kas nosūtīta pa pastu vai elektronisko pastu), ir jāinformē mūs par šo lēmumu:  telefona numurs +371 60001315, elektroniskais pasts: [email protected]

Lai būtu ievērots atteikuma tiesību termiņš, ir pietiekami nosūtīt savu iesniegumu par atteikuma tiesību izmantošanu līdz to darbības termiņa beigām.


KĀDOS GADĪJUMOS PRECES NEVAR ATGRIEZT 14 DIENU LAIKĀ?


Preces nevar atgriezt 14 dienu laikā, ja:

patērētājs ir atvēris iesaiņojumu precei, kurai veselības un higiēnas iemeslu dēļ to darīt nedrīkst. Piemēram, elektriskā zobu birste, depilators, elektriskais bārdas trimeris, matu trimeris, elektriskā matu griešanas ierīces, multivāres katls, ausīs ievietojamas austiņas, Bluetooth austiņas un citas līdzīgas preces. Šis noteikums ir spēkā pat gadījumā, ja ir atvērts šo preču iesaiņojums vai / un ir bojāta aizsargplomba;

preces ātri bojājas vai drīz beigsies to derīguma termiņš;

patērētājs ir atvēris audio, video ieraksta, datorprogrammas vai spēles iesaiņojumu. Tāpat tas attiecas arī uz izsaiņotu tiešsaistes spēles apmaksas kartiņu vai interaktīvās televīzijas abonementu.

Sakarā ar preces jutīgumu un  drošības problēmām, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības,tādām precēm: cietie diski (SSD), cietie diski (HDD).

Saņemot preces no kurjera, lūdzu, pārliecinieties par to, ka iesaiņojums nav bojāts!

ĻOTI SVARĪGI: ja iesaiņojums nav bojāts, bet to atverot Jūs ieraudzījāt, ka:

1) precei ir ārējie bojājumi (piemēram, sasists ekrāns vai korpuss);

2) trūkst detaļu, kuras ir norādītas komplektācijā (piemēram, blenderim trūkst smalcinātāja naža, klēpjdatoram nav lādētāja),

trīs dienu laikā pēc preces saņemšanas Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un izteikt mums pretenziju. Visas pretenzijas, kas ir iesniegtas pēc šī termiņa, izskatītas netiks.


VAI MAN TIKS ATGRIEZTA VISA NAUDA, KURU ES SAMAKSĀJU PAR PRECI UN PIEGĀDI?


Jā, tiks atgriezta.

Ja Jūs atsakaties no preces, mēs atmaksāsim visu no Jums saņemto naudu, tostarp izdevumus par piegādi (izņemot papildu izdevumus, kuri ir radušies, Ja jūs izvēlējāties piegādes veidu, kurš nav vislētākais no mūsu piedāvātajiem piegādes standarta veidiem), bez neattaisnotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc tās dienas, kad mēs tiksim informēti par Jūsu lēmumu atteikties no konkrētās preces.

Atmaksa tiks veikta, izmantojot to pašu apmaksas veidu, kuru Jūs izmantojāt sākotnējā darījumā, ja nav izteikta skaidra piekrišana citam apmaksas veidam.

Jebkurā gadījumā saistībā ar šo atmaksu no Jums netiks iekasēta samaksa Mēs varam aizturēt maksājumu līdz brīdim, kamēr saņemsim preci atpakaļ, vai arī, kamēr Jūs uzrādīsiet apstiprinājumu tam, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība ir izpildīta ātrāk.


Pievērsiet uzmanību tam, ka:

Preci ir nepieciešams nosūtīt atpakaļ vai arī nodot mums Braslas 20 veikalā  bez neattaisnotiem kavējumiem un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienas pēc dienas, kad Jūs paziņojāt mums par savu lēmumu atteikties no šī līguma. Termiņš būs ievērots, ja Jūs izsūtīsiet preces atpakaļ līdz 14 dienu termiņa beigām.

Jums būs jāsedz tiešie izdevumi, kas saistīti ar preces atgriešanu. 

Maksimālie izdevumi var sasniegt 20 EUR.

Jūs esat atbildīgi par preces vērtības samazināšanos (Līdz 40%), ja preces ir lietotas citiem mērķiem, kas nav saistīti ar tās īpašībām. Piemēram, prece ir bojāta tehniski un vizuāli, lietota un / vai nolietota (prece vai tās komponente, daļa) vairāk nekā par 5%, piemēram, tādas preces kā, neuzlādējami akumulatori, baterijas, kafijas automātu dzirnaviņas, putekļu sūcēju putekļu savācēji, citas līdzīgas preces un to daļas.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu laikā, kad ir spēkā atteikuma tiesības (tostarp par pilnu un nevainojamu iesaiņojuma saglabāšanu).


Sūdzību par pakalpojumu lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi [email protected]  vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Rīga,Braslas 20(109 kab). Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot rakstveida iesniegumu pārdevējam par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

-              vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;

-              iesnieguma iesniegšanas datumu;

-              strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

-              http://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

-              http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze